Gospel/popkoor Amazed

Zang:
Gospel/ Popkoor Amazed bestaat volgend jaar al een halve eeuw! Ons koor ‘ Explosion’ werd opgericht in 1974, later werd de naam veranderd in Amazed. Ons gezellige koor telt 16 leden en staat onder enthousiaste leiding van Vera van Tol- van Suijlekom. Wij zingen moderne gospels, aangevuld met populaire songs, die we instuderen door middel van orkestbanden. Een paar keer per jaar geven we een optreden, dit jaar zongen we bij Lichtjesavond en deden we mee aan een Korenfestival in Sint Pancras.

Ons doel:
Wij willen een muziekstudio afhuren om daar professionele geluidsopnames te maken van ons koor. Deze willen we op onze website plaatsen zodat belangstellenden ( nieuwe leden en ook voor optredens) kunnen horen wat we zoal zingen en hoe dat klinkt. Een studio afhuren is niet goedkoop dus daar willen we graag ons geld van Rabo-Clubsupport aan besteden.